תקשיב PGE Spójnia Stargard awansowała do play-off Energa Basket Ligi הגייה
תקשיב KH Energa Toruń rozbił Comarch Cracovię i pozostaje w grze o półfinał! [ZDJĘCIA] הגייה
KH Energa pokonała Cracovię i walczy dalej o półfinał!
תקשיב KH Energa pokonała Cracovię i walczy dalej o półfinał! הגייה
תקשיב PGNiG Superliga. Energa MKS znokautowała Torus Wybrzeże już w pierwszych minutach הגייה
תקשיב Siatkarki Energa MKS Kalisz bliskie sprawienia niespodzianki w ćwierćfinale TAURON Ligi. ZDJĘCIA הגייה

Energa Toruń - GTK Gdynia 70:61. Koszykarki z kompletem porażek w sezonie
תקשיב Energa Toruń - GTK Gdynia 70:61. Koszykarki z kompletem porażek w sezonie הגייה
GTK Gdynia przegrał na wyjeździe z Energą Toruń 61:70 (9:14, 18:17, 23:18, 11:21) na pożegnanie debiutanckiego sezonu w Energa Basket Lidze. Nie pomogło aż 26 punktów Marty Marcinkowskiej or..צפה במאמר
Trojmiasto Trojmiasto
KH Energa Toruń wciąż w grze o półfinał Polskiej Hokej Ligi! "Stalowe Pierniki" obroniły własne lodowisko i zmniejszyły przewagę Comarch Cracovii. Rywale
SE SE
W piątym meczu ćwierćfinałowym Polskiej Hokej Ligi KH Energa Toruń pokonała na Tor-Torze Comarch Cracovię 5:2. Nadal w rywalizacji lepsi są krakowianie, ale już tylko 3:2. W piątek szósty me..צפה במאמר
nowosci.com.pl nowosci.com.pl
Energa MKS Kalisz prowadziła z Torus Wybrzeżem Gdańsk już 7:1 na samym początku spotkania PGNiG Superligi. Mimo mozolnego odrabiania strat przez gości, ostatecznie kaliszanie wygrali 30:23.
wp wp
Pierwszy mecz fazy play-off w rozgrywkach TAURON Ligi miał bardzo emocjonujący przebieg. Dużo bardziej emocjonujący niż mecze zwykle rozgrywane pomiędzy 1 a 8 zespołem fazy zasadniczej. Ener..צפה במאמר